Aan de Roosje Vosstraat 97 in Eindhoven staat deze verrassend ruime tussenwoning met een lichte woonkamer, half open keuken, maar liefst vier slaapkamers, een nette badkamer én een praktische berging in de achtertuin. De basis staat, de ruimte is er en de rest? Die maak je helemaal zoals jij het wilt. Kom binnen!
ENTREE
We komen binnen in de hal met toegang tot het toilet, de trap naar boven en natuurlijk de woonkamer. De hal is lekker praktisch ingedeeld en biedt bovendien ruimte voor de garderobe.
Geen ingewikkelde toestanden: jas uit, schoenen aan de kant en door.
TOILET
Het toilet bevindt zich direct aan de voorzijde van de woning en is uitgevoerd met witte wandtegels en een fonteintje.
WOONKAMER
Met een breedte van ruim 5,5 meter en grote raampartijen aan de achterzijde is dit een fijne, lichte leefruimte. Er is gemakkelijk plek voor een royale zithoek én een flinke eettafel.
De woonkamer is rustig afgewerkt met lichte wanden en een laminaatvloer. Daardoor heb je hier eigenlijk een fijne blanco basis: meubels erin en wonen maar, of juist meteen aan de slag met je eigen kleuren en stijl.
Aan de achterzijde heb je via de deur rechtstreeks toegang tot de tuin. Zeker op zonnige dagen is dat wel zo lekker.
HALF OPEN KEUKEN
Aan de voorzijde ligt de half open keuken. De keuken staat in een praktische hoekopstelling en is uitgevoerd in een lichte kleurstelling met lekker veel kastruimte.
Aan apparatuur vinden we onder andere een gaskookplaat, afzuigkap en een ingebouwde oven. Ook is er ruimte voor een koel-/vriescombinatie.
Door de open verbinding met de woonkamer blijf je tijdens het koken gewoon onderdeel van de gezelligheid. Geen afgesloten keuken waar je in je eentje staat te roeren dus.
En dankzij de ramen aan de voorzijde komt ook hier prettig daglicht naar binnen.
1E ETAGE
Via de trap komen we op de eerste verdieping. Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers en de badkamer bereikbaar.
SLAAPKAMERS
Of je ze nu allemaal als slaapkamer gebruikt, eentje inricht als kantoor of eindelijk die kledingkamer maakt waar je al jaren over praat: de ruimte is er.
Op de eerste verdieping vinden we drie slaapkamers van verschillende formaten.
De grootste slaapkamer ligt aan de achterzijde en biedt volop plaats voor een tweepersoonsbed en een flinke kledingkast.
Daarnaast is er aan de voorzijde een tweede ruime slaapkamer en aan de achterzijde nog een derde kamer. Ideaal als kinder-, werk- of logeerkamer.
De kamers zijn licht, praktisch van vorm en daardoor makkelijk in te richten. Geen gekke hoeken waar je bed ineens alleen diagonaal past. Ook wel prettig.
BADKAMER
De badkamer op deze verdieping is netjes en compleet uitgevoerd.
Je vindt hier een ruime douchecabine met zowel een regen- als handdouche, een wandcloset en een wastafelmeubel met spiegel.
De lichte wandtegels in combinatie met de donkere accenten zorgen voor een frisse uitstraling. Daarnaast zorgt het raam voor daglicht en natuurlijke ventilatie.
2E ETAGE
Via een vaste trap bereiken we de tweede verdieping. Hier bevindt zich nog een vierde slaapkamer. Door de dakkapel is er verrassend veel bruikbare ruimte en komt er lekker veel licht binnen.
Een fijne master bedroom, tienerkamer of rustige werkplek? Kies maar.
Op de overloop is daarnaast extra ruimte aanwezig en achter de schuine dakvlakken vind je praktische bergruimte. Ideaal voor koffers, kerstspullen en alles waarvan je ieder jaar denkt: waarom bewaren we dit eigenlijk?
EXTERIEUR
VOORTUIN
Aan de voorzijde ligt een eenvoudige voortuin met groen, waardoor de woning prettig van de straat wordt gescheiden.
De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt voldoende ruimte voor een fijne zithoek of eettafel. De ligging direct achter de woonkamer maakt dat je binnen en buiten gemakkelijk met elkaar verbindt.
Achterin de tuin staat een vrijstaande berging. Fietsen, gereedschap, tuinspullen: je kunt het hier allemaal kwijt.
Voor de berging bevindt zich bovendien een overkapping. Praktisch voor extra opslag en vooral fijn wanneer je de fietsen droog wilt zetten.
OMGEVING
De Roosje Vosstraat ligt in Eindhoven, met de dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Voor boodschappen, scholen, sport en andere voorzieningen hoef je niet ver van huis.
Ook de rest van Eindhoven is vanaf hier goed bereikbaar. Of je nu richting het centrum, je werk of de uitvalswegen moet: je woont hier praktisch ten opzichte van alles wat de stad te bieden heeft.
En dat maakt dit zo’n woning die voor veel woonwensen kan werken. Starter, stel, gezin of gewoon iemand die graag een paar kamers extra heeft: met vier slaapkamers kun je nogal wat kanten op.
HGHLIGHT'S
- Maar liefst vier slaapkamers
- Dakkapel op de tweede verdieping
- Nette badkamer met ruime douche, toilet en wastafelmeubel
- Vaste trap naar de tweede verdieping
- Praktische bergruimte onder de schuine kap
- Onderhoudsvriendelijke achtertuin
- Vrijstaande berging met overkapping
- Een fijne basis om helemaal naar eigen smaak te maken